دوره های آموزشی مهندس حسین کاظمی

خدمات مشاوره از ایده تا واقعیت

خدمات مشاوره

اولین گام شروع یک فعالیت مشورت با افراد کاردان و متخصصی است که در آن حوزه مشغول به فعالیت و دارای تجاربی در این زمینه  هستند، مي باشد. این کار باعث صرفه جویی بسيار در وقت و هزینه می شود ، زیرا مسیرهایی که باعث شکست در کار می شود قبلا توسط اين افراد شناسايي و  توسط ما مجددا تکرار نمي شود و یا اگر در طول مسیر مشکلی بوجود آمد بسرعت مي توانند آن را رفع نموده تا از بروز ضررهای جبران ناپذیر جلوگیری گردد. ما نيز به شما خدمات مشاوره تخصصي را ارائه می دهيم تا بتوانید با خیالی آسوده به راه اندازی و توسعه کسب و کار خود بپردازید و دیگر نگران مسیر کسب و کار خود نباشید.

پس از انجام مشاوره تخصصی با برگزاری یک دوره آموزشی مقدماتی ویژه کسب و کار می توانید سطح توانایی خود را افزایش داده تا بتوانید مسیری را که در آن قدم گذاشته اید با موفقیت پشت سر بگذارید.

در این دوره خواهید آموخت

  • مراحل نصب و راه اندازی یک سایت در لوکال و هاست آنلاین
  • راه اندازی سایت شخصی یا شرکتی و بهینه سازی سایت
  • مراحل راه اندازی سایت فروشگاهی و اتصال به درگاه بانکی

تدریس توسط

حسین کاظمی
کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات

سطح : مقدماتی
مدت زمان:۵۲ ساعت
آموزش دیده شده:۶۸۹۷

برای شروع آماده باشید

دوره کسب و کار حرفه ای

این دوره ویژه افرادی است که اصول مقدماتی را فرا گرفته و اینک در صدد توسعه کسب و کار خود می باشند.

جزئیات

دوره طراحی سایت

در این دوره شما طراحی یک سایت ُ مدیریت و ارتقاء سایت شخصی و یا فروشگاهی خود را به صورت کامل خواهید آموخت و پس از آن براحتی می توانید برای خود یک سایت راه اندازی و در کسب و کار خود از آن استفاده نمایید.

جزئیات

دروه بهینه سازی و سئو سایت

در این دوره شما با اصول تولید محتواُ روش های آن و در نهایت تولید یک محتوای اثر گذار آشنا خواهید شد، سپس با روش های بهینه سازی سایت و بالا بردن رتبه آن توسط محتواهای تولید شده آشنا شده و می توانید رتبه سایت خود را ارتقا داده و کسب و کار خود را به دیگران معرفی کنید.

جزئیات

برای کسب اطلاعات
بیشتر تماس بگیرید

برای کسب اطلاعات بیشر در خصوص زمان و نحوه برگزاری دوره ها می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید همچنین شما می توانید از طریق دنبال نمودن ما در شبکه های اجتماعی و یا عضویت در سامانه خبرنامه از آخرین اخبار مطلع شوید.

وب سایت رسمی مهندس حسین کاظمی(hosseinkazemi) پشتیبانی توسط شرکت فنی مهندسی ناژین فراز زنده رود. (تمامی حقوق متعلق به جناب مهندس کاظمی می باشد و کپی رایت تمام مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد)