معرفی دوره های آموزشی

ارائه شده توسط مهندس کاظمی

در طی چند سال تدریس در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات و مهارت های ارتباط با مشتری، نیازهای آموزشی را شناسایی و در قالب کارگاه های آموزشی خدمت شما ارائه می نماییم. هدف ما از برگزاری از این کارگاه ها، ارائه  آموزش های کوتاه مدت و کاربردی است تا بتوانید در کوتاه ترین زمان بهترین بهره را ببرید.

کارگاه های آموزشی ارائه شده


کارگاه های آموزش شبکه های کامپیوتری

کارگاهای تخصصی شبکه های کامپیوتری مطابق با سرفصل های استاندارد

شبکه های کامپیوتری یکی از گرایش هایی است که طرفداران زیادی را دارد و افراد بسیاری وارد این حوزه کاری می شوند. ما نیز تصمیم گرفتیم تا با برگزاری کارگاه های تخصصی به این نیاز آموزشی پاسخ دهیم.

جزئیات


آموزش تولید محتوا

آشنایی با روش های تولید محتوای استاندارد

تولید محتوا یکی از ضروریات برای کسب و کار شما به شمار می رود، آشنایی با انواع محتوا، روش های تولید محتوا، نرم افزارهای کاربردی در این حوزه یکی از ضروریاتی است که ما در این کارگاه ها به آن می پردازیم.

جزئیات


طراحی فروشگاه

طراحی کاملا اختصاصی فروشگاه ‌های مجازی

فروشگاه های اینترنتی که این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته اند بایستی به روشی استاندارد و کاربردی طراحی و مورد استفاده قرار گیرد. در این کارگاه شما با انواع فروشگاه های اینترنتی و روش های طراحی آن آشنا خواهید شد.

جزئیات


کارگاه های ارتباط با مشتری

اصول و فنون مذاکره و ارتباط موثر با مشتری

ارتباط با مشتری یکی از اصول مهمی است که در کسب و کار می بایست به آن اهمیت ویژه ای داده شود. در این کارگاه سعی بر آن است تا اصول یک مذاکره حرفه ای و راه های ارتباط با مشتری بیان و مورد استفاده قرار گیرد.

جزئیات


کسب و کار در شبکه های اجتماعی

استفاده از شبکه های اجتماعی در بهبود کسب و کار

این روزها استفاده از شبکه های اجتماعی کسب و کارها را نیز دستخوش تغییرات بسیاری نموده است و صاحبان کسب و کارها برای تبلیغات خود از این شبکه ها استفاده می کنند. در این کارگاه ها روش های جذب مخاطب و افزایش سطح فروش مورد بررسی قرار می گیرد.

جزئیات


آمادگی کنکور

برگزاری کارگاه آموزشی آمادگی کنکور کامپیوتر

با افزایش علاقه به ادامه تحصیل در رشته های مرتبط با فناوری اطلاعات، افراد نیازمند آموزش های لازم هستند تا بتوانند در آزمون های ورودی این رشته در مقاطع مختلف موفق شوند. ما نیز با تجربیات خود در این حوزه کارگاه های آمادگی کنکور را به علاقمندان ارائه می دهیم.

جزئیات

ویژگی های دوره ها

تخفیف ویژه

شما با شرکت در یک دوره می توانید از تخفیف ویژه برای سایر دوره ها بهرمند شوید.

پشتیبانی دوره ها

ما حتی پس از پایان دوره در کنار شما هستیم و با ارائه مقالات و نکته های مورد نیاز شما را یاری می کنیم تا کسب و کار خود را ارتقا دهید.

هدایای نفرات برتر

در هر دوره از میان نفرات شرکت کننده به برترین های آن دوره هدایای ویژه ای تعلق خواهد گرفت.

کیفیت آموزشی

همواره سعی ما بر این است تا دوره های را متناسب با استانداردهای روز دنیا و مطابق با آخرین سرفصل ها به شما ارائه کنیم.

اطمینان در خرید

ما به شما اطمینان می دهیم در صورت عدم رضایت وجه پرداختی شما را به شما باز گردانیم تا با اطمینان از دوره های ما استفاده نمائید.

رضایتمندی شما

همواره به دنبال رضایت شما هستیم پس می توانید با نظرات خود ما را در بالا بردن رضایت خود یاری رسانید.

با کارشناسان ما تماس و مشاوره دریافت نمایید

شما می توانید با ما تماس بگیرید و بصورت رایگان اطلاعات لازم را از کارشناسان ما دریافت نمائید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی و راهنمایی شما عزیزان می باشند.
وب سایت رسمی مهندس حسین کاظمی(hosseinkazemi) پشتیبانی توسط شرکت فنی مهندسی ناژین فراز زنده رود. (تمامی حقوق متعلق به جناب مهندس کاظمی می باشد و کپی رایت تمام مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد)